sts-zabrze

Legalne zakłady bukmacherskie

STS jest największym bukmacherem w Polsce. Firma prowadzi działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa.

Spółka działa nieprzerwanie od 1997 roku i posiada ok. 50% udziałów w rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Firma zatrudnia ok. 1 500 pracowników na terenie całego kraju. Co więcej, jest przedsiębiorstwem wyłącznie z polskim kapitałem.

Od lutego 2019 roku STS prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Słowacji, Gibraltarze, Malcie i Łotwie.

Bukmacher z najwyższą starannością dba o wszelkie powierzone mu środki oraz dane. STS jest odpowiedzialną firmą, która regularnie inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z myślą o bezpieczeństwie i komforcie swoich użytkowników. Spółce zaufało – a tym samym z jej usług korzysta – już kilkaset tysięcy osób.

GODZINY OTWARCIA:
PON. 9:00-18:00
WT. – SOB. 9:00-20:00
NIEDZ. 10:00-18:00